CNA Network Analyzer Inova - Data / Home page
   
Analýza, Monitoring a Management sietí LAN
Nasledovná séria produktov je určená všetkým správcom sietí,
ktorí berú svoju prácu vážne.
   
Produkty zo série CNApro sú určené predovšetkým pre profesionálnu správu a management sietí. Slúžia na kontinuálne sledovanie prevádzky, analýzu a vyhodnocovanie sieťovej aktivity.
CNApro Network Analyzer CNApro Network Analyzer
je profesionálny produkt určený pre správu sietí LAN typu Ethernet (10/100 Mbit) a Token Ring ( 4/16 Mbit). Je vhodný pre rozsiahle, zložité a multiprotokolové siete.
  Nahor
Produkty zo série LANTREK sú vynikajúcim pomocníkom pri diagnostike, servise a analýze sietí LAN.
LANTREK Explorer LANTREK Explorer
Je výkonný analyzátor LAN s protokolovým dekodérom. Umožňuje sledovať sieť a jednotlivé uzly v reálnom čase a zobrazovať podrobnosti vzájomnej komunikácie jednotlivých uzlov, sledovať prevádzku podľa protokolov, atď. Vhodný pre správu stredne veľkých sietí. Je ho možné používať ako nástroj pre profesionálnu diagnostiku a servis sietí.
LANTREK Reporter LANTREK Reporter
Zopár kliknutí myšou a vygenerujete správu o stave siete spolu so štatistickými údajmi. Vzorkuje prevádzku siete v definovaných intervaloch a poskytne správu a vyhodnotenie za zvolený časový úsek.
LANTREK Node Scope LANTREK Node Scope
dokáže monitorovať prevádzku konkrétneho uzla, analyzovať vyslané, prijaté pakety. Je vybavený odchytávačom paketov a protokolovým dekodérom. Vhodný pre menšie siete, alebo situácie, kde je potrebné podrobne sledovať len kritické uzly.
LANTREK Insight LANTREK Insight
Jednoducho použiteľný monitor sieťového segmentu, zobrazuje grafickú a číselnú štatistiku prevádzky LAN. Ideálny pre malé, nekomplikované siete.
   
  Nahor
   
Inova | Testery | netViz | e-mail